poniedziałek, 30 grudnia 2013

porządkujemy, wyrzucamy i na półkach nowości układamy :)

Witam, witam po świętach...z nadal pełnym brzuchem, spokojniejszą głową i pustym portfelem:) czyli wiadomo ... obraz idealny kobiety w ostatnich godzinach 2013 roku...:) dzisiaj zatem w ramach urlopowego dnia postanowiłam wyrzucić puste pojemniczki no i rozlokować wreszcie wszyskie zalegające gdzieś po pokojach prezenty:) nie będę was zanudzać oczywiście, tylko przedstawię mix zdjęciowy:) 
ostrzegam...będzie dużo zdjęć:) wyżyłam się na swoim telefonie:)
na początek recycling - ojciec zapełnia żółte worki:)

wiadomo żelosławy = moja miłość

wszystkie Wam dobrze znane i kochane...najbardziej szkoda THB CHOCOMANIA....uwielbiałam i szkoda było mi go zużyć:) ale taki jakiś humor na czekoladę miałam....że zużyłam:) teraz czekam na promocję...żeby uzupełnić zapasik:) ech takiego zapachu czekolady nie ma chyba żaden inny kosmetyk...no i uczucie nawilżenia po kąpieli - naprawdę mój ulubieniec:)


trzy fantastyczne produkty do włosów! nigdy w FRUCTIS nie wierzyłam,ale dzieki tej odżywce zmieniam zdanie! zakochana jestem w zapachu, działaniu i lekkości moich włosów! naprawdę kupię następne opakowanie:) Ultra Doux bardzo polubiłam, świetny szampon - chociaż na początku myślałam, ze obciąża mi włosy dawał radę:) wiadomo...kocham wszystko co pięknie pachnie! no i cudo nr 1 ekspresowa odżywka Goldwell - małe opakowanie z jakiegoś boxa...pobija wszystko...nawet skręca moje włosy w loki?! wow...idealny produkt...niesety sztybko się skończył:) będę polować na pełnowymiarowe opakowanie! 


no i moje standardy życiowe:) wiadomo...the best of:)

Upominki świąteczne.../wszyscy się chwalili, więc nie będę gorsza/
od Rodzinki.pl


od W...resztę prezentu dostanę w późniejszym terminie niby:D


oczywiście były jeszcze $$$$$ i słodyczory:)

osobiste zakupy z ostatnich szaleństw ... pewnie większość nie zostałą uwieczniona:D ale nawet w tym roku powstrzymałam się w czasie dnia darmowej dostawy:D:D:D oszczędzać trzeba w końću....
DM

cudowności z www.zapachdomu.pl - bardzo polecam! naprawdę szybkie dostarczenie paczki no i świetne opakowanie ...nic nie ma prawa się potłuc:) ech...obecnie moim nr 1 jest Vanillia Chai:)

zapas wody z aloesem:) z Czech...bagatela 6 zł za 1,5 litra:) musiałam kupić zapas no i zestaw słodkości z Joanny...zobaczyłam go w czasie dnia z gorszym humorem...:) nie no słaba jestem...po co mi jakieś postanowienia...przecież i tak ich nie dotrzymam:)

 

               byłam od dawna ciekawa tej kuracji z Marion:) no a bb z Dr Irena Eris za 14,90
                                                  ... musiałam brać - same rozumiecie:)

promocja na www.znak.com.pl:) trzeba trochę mądrości zażyć:)


tak już kończę...na koniec moje słodkości biedronkowe:) będą mi towarzyszyć przez cały 2014 rok:)


uffff dotrwałyście do końca! jesteście WIELKIE!!!
jeżeli macie jakieś pytania co do zakupionych rzeczy to chętnie na nie odpowiem:)
Stokrotek jeszcze w brzuszku, ma tam ciepło i przyjemnie, więc mam nadzieję, że te parę godzin jeszcze tam posiedzi:) chociaż jego OJCIEC chciał żeby urodził się właśnie dzisiaj tak jak ON:)
WITAMY GORĄCO NASZĄ 13 FANKĘ:]mamy nadzieję, że zostanie z nami na dłużej:)

Życzę udanego wieczoru no i do jutra...:)
Pozdrawiam Stokrotka A.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz